Ilirija premagala Konjice, Athlete Celje do zmage na derbiju

0
34
V 1. SKL za A?enske sta bili danes odigrani dve tekmi. Ilirija je pred domaA?imi gledalci ugnala Konjice (71:59), v derbiju kola med Triglavom in Athlete Celje pa so v gosteh slavile Celjanke (56:71). Tekma med DomA?alami in JeA?ico je bila zaradi poA?kodb in bolezni igralk DomA?al prestavljena na 19. januar 2017.

Cheap

1. SKL ZA A?ENSKE, 10. KOLO

Purchase Sobota, 17. december:
ILIRIJA : KONJICE 71:59 (26:17, 16:10, 21:12, 8:20)

KlavA?ar 19 (10 skokov), Trebec 13 (6 skokov), MiA�unoviA� 12; KlanA?nik 17, Zdovc 12, BoA?iA?eviA? 11.A�

KoA?arkarice Ilirije so pred domaA?im obA?instvom priA?le do sedme zmage v tej sezoni. Tokrat so z rezultatom 71:59 premagale ekipo Konjic, ki ostaja pri treh ligaA?kih zmagah. DomaA?inke so A?e v uvodnih minutah nakazale, da jih zanima le zmaga, do polA?asa pa so si A?e priigrale dvomestno prednost. Z dobro igro so nadaljevale tudi v tretji A?etrtini, v zadnjih minutah pa so nato priloA?nost dobile tudi nekatere mlajA?e igralke Ilirije, kar so KonjiA?anke izkoristile za zniA?anje konA?ne razlike domaA?ih. NajboljA?a strelka Ilirije je bila Anja KlavA?ar, ki je dosegla 19 toA?k, pri Konjicah pa si je ta naziv s 17 toA?kami priigrala Katja KlanA?nik.

Izjavi trenerjev poA�tekmi: Order alesse birth control without prescription

Goran JovanoviA?, Ilirija:A�a�?Obema ekipama bi A?estital za dobro tekmo, mojim igralkam pa za zmago. Skozi prve tri A?etrtine smo bili precej boljA?i, na koncu malce popustili, a vseeno zasluA?eno zmagali. Vesel sem, da so nastopile vse koA?arkarice in prikazale lepo predstavo.a�?

Stojan Fink, Konjice: a�?Za nami je teA?ka in borbena tekma.a�?

Order what does fluoxetine cost Sobota, 17. december:
TRIGLAV : ATHLETE CELJE 56:71 (14:14, 12:24, 10:12, 20:21)

KaluA?iA� 17,A�AbramoviA? 11, ZdolA?ek 10 (11 skokov); Evans 26 (16 skokov), SlonjA?ak 21 (6 skokov, 6 podaj), Prezelj 12 (6 skokov).A�

Derbi med Triglavom in Athlete Celje so s koA?em Sare Meden odprle domaA?e koA?arkarice, gostje pa so hitro izenaA?ile preko Shante Evans. V podobnem ritmu se je odvila celotna prva A?etrtina, nobena ekipa pa si v tem A?asu ni uspela priigrati veA?je prednosti. Tudi v uvodnih minutah drugega dela smo spremljali zelo zanimivo predstavo, nato pa so z delno serijo 16:3 celjske koA?arkarice pobegnile Triglavankam in predvsem na krilih Ive SlonjA?ak in Annamarie Prezelj priA?le do vodstva ob polA?asu s 26:38.

S koA?ema Rebeke AbramoviA? in Aide KaluA?iA� so se domaA?inke v uvodu tretje A?etrtine sprva nekoliko pribliA?ale, a so Celjanke z dvema zaporednima koA?ema Shante Evans hitro odgovorile. A�e naprej sta obe ekipi kazali zelo borbeni predstavi, koA?arkarice Athlete Celje pa so po tridesetih minutah igre vodile A?e s A?tirinajstimi toA?kami razlike. V zadnji A?etrtini so se nato domaA?inke sprvaA�nekoliko pribliA?ale, a so Celjanke uspele ohraniti prednost in tako priA?le do devet ligaA?ke zmage v tej sezoni. KonA?ni rezultat je bil 56:71.

Purchase

NajveA? toA?k pri domaA?i zasedbi je dosegla Aida KaluA?iA� (17), pri gostjah pa Shante Evans (26). A�

Izjavi trenerjev po tekmi:

Bojan LaziA?, Triglav: a�?A?estitam Celjankam za danaA?njo zmago. Uveljavile so svojo kakovost pod koA?em, imele kar 21 skokov v napadu, ko jim je stekel A?e met z razdalje, jih je bilo zelo teA?ko kontrolirati v obrambi. Svojim puncam nimam kaj za zameriti, dale so svoj maksimum, za kar jim A?estitam. a�?

Buy

http://sarath.org.in/2018/03/18/buy-remeron-with-no-rx/ Damir GrgiA�, Athlete Celje:A�a�?A?estitam igralkam za zasluA?eno zmago. A?eprav nismo cele tekme odigrali najbolj pametno in osredotoA?eno, kot smo se sicer tudi dogovorili, je bilo to dovolj, da pridemo do novih dveh toA?k. A?elim si, da A?im hitreje popolnimo svoje vrste in se pripravimo na drugi del prvenstva. A?estitke tudi Triglavu za zelo korektnoA�in pravo borbeno predstavo.a�?