U18: Grki s koA?em v zadnjih sekundah premagali Slovence

0
96

Slovenska U18 reprezentanca se je na tekmi za razvrstitev od 9 sites. do 12. mesta pomerila z izbrano vrsto GrA?ije. SreA?anje je s koA?em tri sekunde do konca odloA?il Moraitis (70:68). Slovenci se bodo v A?etrtek ob 14.15 za konA?no 11. mesto na prvenstvu pomerili s Turki.

EVROPSKO PRVENSTVO U18 (Samsun, TurA?ija)
Tekma za razvrstitev od 9. do 12. mesta:

Sreda, 22. december:
GRA?IJA : SLOVENIJA 70:68 (20:9, 14:16, 18:27, 18:16)
GrA?ija: Lountzis 9 (9 skokov, 6 podaj), Skoufis 0, Boatoglou 0, Chatzikyriakidis 0, Agravanis 11 (6 skokov), Christidis 7, Kalaitzakis 13, Moraitis 12, Papadakis 0, Kourepis 7, Tataris 11, Papadakis 0.
Slovenija: OA?egoviA? 17 (10 skokov, 5 podaj), A�kedelj 5, A�teblaj 0, A�uA?a 4, Bratec 12, Vesel 9 (9 skokov), JaneA?iA? 4, JurA?ek 10, A�iA?ka 7, Mlakar 0.

STATISTIKA

Slovenska U18 reprezentanca je sreA?anje za razvrstitev med 9. in 12. mesto zaA?ela zaspano. Grki so hitro povedli, do prvega odmora pa so si priigrali prednost enajstih toA?k. Tudi v nadaljevanju prvega polA?asa so cuanto sale un decadron imeli pobudo koA?arkarji GrA?ije, ki so v drugih desetih minutah vodili A?e s petnajstimi toA?kami prednosti. Slovencem je uspelo do polA?asa razliko zmanjA?ati, Grki so na odmor odA?li s prednostjo devetih toA?k.

V drugem delu pa so naA?i koA?arkarji prikazali povsem drugaA?en obraz. A?e v uvodu v tretjo A?etrtino so se Slovenci pribliA?ali Grkom, rezultat pa so prviA? poravnali slabe A?tiri minute pred koncem A?etrtine (na 46). S koA?em v zadnji sekundi je konA?nih 52:52 po tridesetih minutah postavil Bratec. cheap pills V prvem napadu v zadnji A?etrtini so Slovenci priA?li do prvega vodstva na tekmi, ki je trajalo dobri dve minuti. Nato pa so pobudo znova prevzeli Grki. 45 sekund pred koncem sreA?anja je s trojko izid na 68 poravnal JurA?ek. Slovenci so bili nato uspeA?ni v obrambi, vendar jim v napadu ni uspelo zadeti. OdloA?ilen koA? za zmago Grkov je tri sekunde pred iztekom igralnega A?asa dosegel Moraitis. SreA?anje se je konA?alo z rezultatom 70:68.

NajboljA?i strelec A?ete how much does zyban cost with insurance TomaA?a Fartka je bil Gaber OA?egoviA?, ki je 17 toA?kam dodal A?e deset skokov in pet podaj. Pri Grkih je najveA? toA?k dosegel Kalaitzakis (13).

Slovenci se bodo jutri ob 14.15 v tekmi za 11. mesto pomerili z gostitelji prvenstva, Grki pa se bodo ob 16.30 proti Srbiji potegovali http://yalasarat.info/1396/12/24/emsam-purchase/ za konA?no 9. mesto.

Izjava glavnega trenerja po tekmi:

TomaA? Fartek, glavni trener slovenske U18 reprezentance:
“Tekmo smo odprli izredno zaspano in premehko za pozitiven rezultat. Grki so to dobro izkoristili in nas poslediA?no nadigrali v igri po globini in napadalnem skoku. V drugem polA?asu se nam je uspelo vrniti v tekmo, na A?alost pa nam je ni uspelo prelomiti v naA?o korist, ko smo imeli priloA?nost za to. V izenaA?eni konA?ni so bili Grki bolj spretni in zasluA?eno zmagali. A?as za analizo bo po prvenstvu. Tekmo je potrebno pozabiti in se dobro regenerirati.”